PDFДрук

Засідання наукового гуртка «Modern engineers»

22 березня 2022 року відбулося чергове засідання наукового гуртка «Modern engineers», який об’єднує здобувачів освіти відділення підготовки молодших бакалаврів спеціальності 133. Галузеве машинобудування.
Ускладнення використовуваного обладнання вимагає і нового підходу до навчання робітників і фахівців при роботі на ньому. Освоєння роботи на верстатах з ЧПК вимагає застосування імітаційних освітніх технологій.
Саме тому темою засідання наукового гуртка «Modern engineers» було ознайомлення майбутніх молодших бакалаврів із сучасними системами числового програмного керування, а саме: FANUC, SINUMERIK, MULTICUT, HEIDENHAIM на прикладі симулятора токарного верстата із ЧПК FANUC 0TD.
Розроблений з урахуванням потреб студентів, цей симулятор дозволяє отримати безпосередній досвід програмування та роботи з найсучаснішими ЧПК для фрезерної та токарної обробки. Базовий набір функцій максимально відповідає оснащенню ЧПУ реального верстата та повністю відповідає потребам як студентів, так і викладачів.