Вийшов збірник матеріалів І науково-практичної інтернет-конференції молодих учених, аспірантів, студентів, учнів із назвою «Перший крок у науку: Конотопські наукові студії»

12.07.2022-1.jpg

За результатами проведення І науково-практичної інтернет-конференції молодих учених, аспірантів, студентів, учнів із назвою «Перший крок у науку: Конотопські наукові студії», яка відбулася в Класичному фаховому коледжі СумДУ 20 травня 2022 р., було підготовлено збірник відповідних тез. Ініціатором заходу, який відбувся в нашому освітньому закладі вперше, виступила циклова комісія коледжу «Професійна освіта». До організації конференції, окрім коледжу, долучилися Інститут модернізації змісту освіти, заклад позашкільної освіти «Конотопська міська Мала академія наук учнівської молоді Конотопської міської ради Сумської області».

Наша перша конференція засвідчила як факт широкої зацікавленості освітніх і наукових кіл, так і нагальну потребу в організації подібних заходів. Варто наголосити, що були представлені такі міста, як Варшава, Київ, Суми, Харків, Одеса, Дніпро, Мелітополь, Ромни, а також Вінницька область. Однак передусім публікації широко презентують дослідження студентсько-викладацького складу самого КФК СумДУ, а також учнівської молоді міста та району.

Зазначений збірник – можливість для молодих науковців не лише узагальнити власний науковий досвід, представити широкому загалу свої оригінальні ідеї, обговорити розв’язання важливих проблем, запропонувати своє їх бачення та шляхи вирішення, апробувати різні проєкти, а й ознайомитися з колом наукових зацікавлень, пріоритетів і досягнень інших дослідників.

Переконані, наукові матеріали нашого видання стануть у пригоді всім, хто робить перші кроки в науку, цікавиться її актуальними проблемами, а також фахівцям відповідного профілю.