Заняття на виробництві

16 вересня 2022 р. для здобувачів освіти Класичного фахового коледжу СумДУ за освітньо-професійною програмою «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» у рамках вивчення спеціальних дисциплін було проведено заняття на виробництві КП «Конотопське міжміське бюро технічної інвентаризації».

Інженер з інвентаризації нерухомого майна КП «Конотопське МБТІ» В.М. Чернявський докладно розповів про етапи виготовлення технічних паспортів на індивідуальні житлові, дачні будинки й гаражі та проведення експертної оцінки майна із застосуванням новітніх технологій. Студенти мали можливість ознайомитись із нюансами технічної інвентаризації житлових будинків квартирного типу різної поверховості, будинків і споруд громадського, виробничого та господарського призначення, побачити особливості виробничого процесу, поспілкуватися із працівниками безпосередньо на робочому місці та отримати відповіді на свої запитання. «Наразі українське суспільство дуже зацікавлене в молодих, перспективних кадрах, які готові активно набувати знання, відбудовувати Україну як у воєнний час, так і після нашої перемоги», – зазначив В.М. Чернявський.