PDFДрук

Якість освіти в КФК СумДУ – понад усе: реалізація процедур акредитації освітніх програм у коледжі не зупиняється

11 жовтня 2022 р. відбулося чергове засідання Школи гарантів. Коло учасників заходу охопило понад 25 представників робочих проєктних груп і гарантів освітньо-професійних програм, що реалізуються в коледжі. Традиційно менторами та спікерами Школи гарантів були Світлана ВЕСПЕРІС (діючий експерт з акредитації освітніх програм, канд.екон.наук, доцент) та Марина ІВАЩЕНКО (директор центру професійного розвитку КФК СумДУ).

На порядку денному зустрічі, яка була організована у змішаному форматі, розглядалося питання «Навчання і викладання за освітньою програмою». Учасники засідання активно й конструктивно обговорили основні методи та форми навчання, які застосовуються в освітньому процесі. Багато уваги приділили саме сучасним формам навчання – вебінарам, тренінгам, воркшопам, викладацькому блогерінгу тощо.

Модератори впевнені, що отримана на засіданні Школи гарантів інформація допоможе останнім як під час формування акредитаційної справи, так і власне акредитаційної експертизи, а також упродовж засідань фокус-груп стейкхолдерів освітнього процесу. Завдань у гарантів багато, а відповідальність за якість їх виконання – надзвичайно висока, тому проведення таких зустрічей – це своєчасний, актуальний і корисний досвід для всіх.