PDFДрук

Заняття на виробництві

Безумовно, у процесі навчання надзвичайно важливо поєднувати теоретичні знання з практичним досвідом. Так, 26 жовтня 2022 р. за участю здобувачів освіти, які навчаються за освітніми програмами «Професійна освіта. Будівництво та зварювання», «Будівництво та експлуатація будівель і споруд», відбулося заняття на ТОВ «КОНОТОПСЬКИЙ ЗАВОД «БУДДЕТАЛЬ».

Провідні інженери підприємства ознайомили з теоретичними та практичними аспектами роботи заводу, зокрема з процесом виробництва бетону (від дозування компонентів до замішування суміші). Майбутні фахівці будівельної справи мали можливість у реальних умовах побачити повний цикл виготовлення бетонних та залізобетонних конструкцій, відвідали майданчики складування сировини та готової продукції, а також основну лінію з виробництва залізобетонних конструкцій.

Вагоме значення мало й те, що здобувачі освіти наочно змогли поспостерігати за роботою оператора бетонозмішувальної установки, так як на момент проведення екскурсії велися роботи з виготовлення бетонної суміші для бетонування мостової конструкції при виконанні відновлювальних робіт. Варто наголосити, що власне керування процесами дозування, перемішування компонентів відбувалося за допомогою програмного комплексу автоматизованої системи керування бетонозмішувальної установки.

Також студенти ознайомились із роботою будівельної лабораторії, зокрема технологією контролю якості продукції.

У результаті зустрічі здобувачі освіти отримали не лише позитивні враження, засвоїли теоретичні аспекти майбутнього фаху, а й практичні уміння та навички, що є необхідною умовою здобуття високоякісної освіти. Після заняття вони не приховували своїх позитивних емоцій, задавали актуальні для них питання та переконалися, що такі заходи є важливими й корисними, так як знайомлять із реальними умовами функціонування сучасного виробництва, дають змогу набути новий досвід у сфері обраної професії та є поштовхом до ґрунтовного пізнання основ майбутньої спеціалізації.

Висловлюємо подяку адміністрації ТОВ «КОНОТОПСЬКИЙ ЗАВОД «БУДДЕТАЛЬ» за цікаве та змістовне заняття та щиро вдячні за те, що навіть у такий складний час підприємство продовжує працювати та розвиватися.