Студенти коледжу взяли участь у засіданні круглого столу з владою області та міста

Захід відбувся 4 листопада в приміщенні Конотопської міської ради. Представники різних освітніх закладів міста мали змогу поспілкуватися з радником голови з питань молоді Сумської ОДА Максимом Бондаренком, головою Сумської обласної молодіжної ради Владиславом Максименком, представниками міської адміністрації. Класичний фаховий коледж СумДУ на заході представили студенти Вероніка Божок та Максим Іващенко.

У ході круглого столу говорили про молодіжну політику в громаді, роль молоді у прийнятті владних рішень на місцях, про реалізацію та способи фінансування з обласного та місцевих бюджетів молодіжних проєктів, створення молодіжних центрів, взаємодію молоді з владою тощо.

По завершенні круглого столу учасники заходу взяли участь у симуляційній грі "Червоні лінії", в ході якої молодь мала змогу приміряти на себе різні соціальні ролі та створити молодіжний центр.