Ознайомлення з нормативно-правовою базою коледжу

У Класичному фаховому коледжі СумДУ продовжуються тренінги зі здобувачами освіти з метою ознайомлення з нормативно-правовою базою коледжу. Зокрема, були детально розглянуті питання дотримання норм академічної доброчесності, запобігання та протидії корупції, правил перевірки навчальних та наукових робіт на плагіат, порядку реалізації прав студентів на академічну мобільність.

Спікерами виступили заступник директора з навчальної роботи коледжу, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції В’ячеслав Рязанцев, кандидати наук Ганна Самусь та Наталія Барбара.

Правова обізнаність розширює можливості здобувачів освіти, дозволяє вибудовувати успішну траєкторію навчання, тому проведення таких зустрічей буде продовжено.