Профорієнтаційний захід для студентів старших курсів

15 листопада студенти 3-4 курсів Класичного коледжу СумДУ побували в Конотопському міськрайцентрі зайнятості на профорієнтаційному заході «Як правильно обрати професію, щоб не залишитись без роботи».

Фахівці центру ознайомили молодь з переліком послуг, які надає ЦЗ, з електронними сервісами служби. Розповіли про фактори, що впливають на вибір професії, основні помилки при виборі професійної діяльності, про вимоги, які сьогодні висувають роботодавці до кандидатів на вакансію, особливості написання сучасного резюме. Також обговорили зі студентами сучасні джерела інформації для пошуку роботи та надали корисні поради для успішного проходження співбесіди з роботодавцем.

Слухачі сформували реальне уявлення про сучасний стан справ на ринку праці та зробили аналіз свого вибору професії.

Захід проведений за сприяння Центрів неформальної освіти спільно з ГО «Простір рівних можливостей»