Зустріч з представниками ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» у рамках Меморандуму про співпрацю

17.11.png

16 листопада 2022 року відбулась гостьова лекція для здобувачів освіти спеціальностей 015 Професійна освіта. Будівництво та зварювання та 017 Фізична культура і спорт на тему "Трансформація сучасних методів і форм навчання". Гостьову лекцію провела завідувачка сектору наукового забезпечення освітнього процесу відділу науково-методичного забезпечення підвищення якості освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Олена Юріївна УДАЛОВА, яка відмітила, що сучасна педагогічна наука в останні десятиріччя характеризується пошуком нових і трансформацією традиційних форм і методів навчання, які забезпечуватимуть підвищення якості професійної підготовки фахівців різних спеціальностей. Було обговорено зміст та специфіку застосування різних методів і форм навчання в сучасних умовах, можливості дистанційного освітнього середовища та інформаційного й програмного забезпечення освітнього процесу. Можливостей – безліч, педагогічним працівникам варто постійно вчитися для того, щоб у повній мірі використовувати новітні технології та їх можливості для забезпечення високого рівня якості освіти.