PDFДрук

Підвищуємо професійний рівень та напрацьовуємо досвід

16 листопада в Державній установі «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» відбулося онлайн-засідання круглого столу з теми «Форми і методи проведення аудиторних занять та організація позааудиторної роботи з фізичного виховання в умовах сучасних викликів».

Лілія САБАНІНА, керівник фізичного виховання Класичного фахового коледжу Сумського державного університету, взяла активну участь в обговоренні зазначеної проблеми. Вона представила презентацію про змішану форму навчання при викладанні спортивних ігор та поділилася з колегами власним досвідом практичного застосування цієї моделі навчання в Коледжі, назвала основні переваги та недоліки, а також умови для успішного її використання та вдосконалення.

Переконані, саме такі круглі столи сприятимуть розв'язанню основних проблем розвитку функціонування системи освіти в умовах воєнного стану, інтенсивному пошуку нових підходів до навчання, інноваційних форм організації освітнього процесу, ефективних педагогічних та інформаційних технологій, швидких компетентних рішень, поширенню досвіду.