Діалог з адміністрацією та відзначення кращих студентів – у коледжі відбулися урочистості з нагоди Дня студента

З нагоди Дня студента у коледжі відбувся круглий стіл для представників студентського самоврядування та адміністрації закладу, за участі директора, заступників та завідуючих відділенями. Студактивом були озвучені запитання, які на даний момент цікавлять студентів різних курсів, - на кожне з них була надана вичерпна відповідь. Здебільшого молодь хвилювали питання організації освітнього процесу та системи оцінювання знань.

У другій частині заходу, присвяченому Дню студента, відбулася церемонія нагородження учасників марафону «Студентська гордість КФК». Під дружні теплі оплески ровесників талановиті, здібні, активні студенти коледжу отримали від представників адміністрації грамоти та грошову премію, яку для них виділив студентський профспілковий комітет. Серед нагороджених 26 студентів: Булов Данііл, Мухотінов Денис, Божок Вероніка, Ковиз Катерина, Бартош Артем, Криворук Антон, Литвиненко Дар’я, Кузьменко Антон, Ващенко Маргарита, Галюк Валерія, Краснопоясовський Олександр, Дем’яновський Дмитро, Каморда Вікторія, Шутилова Євгенія, Коваленко Діана, Осташко Наталія, Лютенко Дар’я, Рощик Богдан, Панченко Євгеній, Доміна Богдан, Беспалий Михайло, Москаленко Андрій, Хукаленко Дмитро, Шуляк Амін, Ковшик Євгенія, Капаєв Іван.

Фінальним акордом урочистостей стало спільне фото у теплому дружньому колі двох поколінь: молоді та педагогічних наставників.

Вітаємо наше коледжанське студентство зі святом молодості та краси! Бажаємо козацького здоров’я та обов’язкового здійснення властивих юності рожевих мрій! Мирного неба, яскравого студентського життя, міцної дружби і незабутніх вражень! Зі святом!