PDFДрук

Зустріч у форматі відкритого онлайн-діалогу

Як відомо, психологічна готовність здобувачів освіти виступає важливою умовою успішного виконання професійної діяльності та самореалізації особистості загалом.

16 листопада, напередодні Міжнародного дня студента, здобувачі освіти Класичного фахового коледжу СумДУ та завідувач навчально-виробничої практики Олександр КУЗЬКО доєдналися на платформі YouTube до відкритого онлайн-діалогу з Вадимом КОЛЕСНІКОВИМ – відомим українським психологом, бізнес-консультантом, ведучим ТВ- та радіопрограм, автором психологічних та бізнес-тренінгів з особистісного розвитку, креативності та стресостійкості. Серед організаторів заходу – Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти». Тема зустрічі – «Психологічна готовність студентської молоді до професійної діяльності та кар’єрне становлення в умовах сучасних викликів», що, безумовно, є актуальною проблемою сьогодні.

Присутні поспілкувалися зі спікером, виокремили разом із ним основні умови успішної особистісної та професійної реалізації. Гість студії наголосив на важливості формування у студентської молоді професійного потенціалу, зокрема, нині, у воєнний час, який є стресом для всіх учасників освітнього процесу; розвитку та вдосконалення кар’єрних навичок для подальшого працевлаштування; створення сприятливого психологічного середовища освітнього процесу. Проговорили, де реалізувати свої знання після здобуття освіти, які якості професіонала потрібно розвивати, щоб знайти гарну роботу.

Чекаємо на подальші зустрічі!