PDFДрук

Онлайн-засідання обласного методичного об’єднання викладачів іноземної мови

17 листопада викладачі секції іноземних мов та міжкультурної комунікації Класичного фахового коледжу СумДУ взяли участь в онлайн-засіданні обласного методичного об’єднання викладачів іноземної мови ЗФПО Сумської області, присвячене обміну досвідом у використанні інформаційно-комунікаційних та цифрових технологій в освітньому процесі на заняттях з іноземної мови.

Основним акцентом зустрічі було обговорення шляхів формування «soft skill and hard skill» як ключових навичок здобувачів освіти в ХХІ столітті. Окрім того, педагоги поділилися досвідом створення цифрових аудіокниг за допомогою оболонки Storyjumper та інтерактивних робочих листків на платформі liveworksgeets.com. Також наголосили на важливості вдосконалення комунікативних компетенцій студентів засобами технологій розвитку критичного мислення.

На завершення зустрічі учасники отримали корисні поради від практичного психолога Машинобудівного фахового коледжу СумДУ щодо того, як віднайти душевну рівновагу сьогодні, коли світ на межі змін.

Сподіваємося і надалі на плідну співпрацю.