Підсумки проведення щорічної акції "Тиждень толерантності"

З нагоди Міжнародного дня толерантності, який світова спільнота відзначає 16 листопада, у Класичному фаховому коледжі пройшли різноманітні заходи. Так, у межах акції "Тиждень толерантності" здобувачі освіти мали змогу дізнатись більше інформації про поняття "толерантність", завітавши до бібліотеки закладу, де представлена виставка "Толерантність - шлях до порозуміння". Наставники академічних груп обговорили зі своїми студентами тему толерантності у сучасному світі як невід'ємної складової мирного співіснування різних людей в одному суспільстві. Керівники клубів за інтересами провели тематичні зустрічі та дискусії з молоддю щодо розмаїття різних культур та навели приклади відомих людей у боротьбі з расизмом.

Практичним психологом закладу для деяких груп проведено опитування: "Чи толерантна ви людина?", яке показало, що більшість студентів має високий рівень толерантності.

Акція "Безкоштовні обійми" від учасників клубу "Соціальне волонтерство" подарувала учасникам освітнього процесу приємні емоції та гарний настрій. Фотоконкурс від студентського парламенту згуртував першокурсників.

Благодійна акція "Твори добро" зі збору речей першої необхідності для дітей, які постраждали під час війни, знайшла відгук серед здобувачів освіти та викладачів коледжу. В опитуванні "Найтолерантніший викладач" коледжу, яке було проведено серед груп 3-4 курсів, перемога дісталась Печенко Світлані Миколаївні. Дані заходи спрямовані на формування в учасників освітнього процесу поваги, сприйняття, розуміння та терпимості до думок, поглядів, традицій інших людей.