Гостьова лекція для майбутніх фахівців професійної освіти

21 листопада 2022 року для здобувачів вищої освіти спеціальності 015. Професійна освіта. Будівництво та зварювання була проведена гостьова лекція в рамках предмету «Технічні засоби навчання» завідувача відділенням «Професійна освіта» Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ Осадчого Андрія Сергійовича

Заняття відбулось в онлайн-форматі. Андрій Сергійович акцентував увагу на важливості використання технічних засобів навчання в сучасних реаліях професійної підготовки. Протягом лекції студенти мали змогу почути відповіді на актуальні питання.

Лекція проходила в творчій та дружній атмосфері, у підсумку всі учасники гостьової лекції відзначили її актуальність, новизну та змістовність.