Майбутні молодші бакалаври будівельного профілю вчаться виконувати штукатурні роботи та лицювання плиткою

12 січня 2022 року для майбутніх молодших бакалаврів спеціальностей 015 Професійна освіта. Будівництво та зварювання та 192 Будівництво та цивільна інженерія розпочались експрес-курси «Лицювання плиткою та штукатурні роботи». Майбутні фахівці будівельної галузі повинні мати навички самостійно виконувати прості будівельні процеси, а майбутні майстри виробничого навчання будівельного профілю – знати як продемонструвати технологічні прийоми виконання робіт та як навчити цьому учнів. Практичні заняття проводяться в майстерні з індивідуальними робочими місцями за окремо розробленою програмою кваліфікованим фахівцем Лук’яненком Віктором Васильовичем, керівником гуртка професійної майстерності проєкту «Коло друзів» Благодійного фонду «Відень» та КФК СумДУ. Учасники групи навчаться користуватись сучасними інструментами та матеріалами і в результаті зможуть самостійно лицювати поверхні плиткою та робити різні штукатурні роботи. До групи приєднались також і студенти інших спеціальностей, які бажають отримати корисні вміння для свого майбутнього. По завершенню програми учасники отримають відповідні сертифікати.