Для молодих залізничників було організовано заняття на виробництві.

23 січня 2023 року для студентів Класичного фахового коледжу СумДУ спеціальності 192. Будівництво та цивільна інженерія (освітньо-професійна програма «Будівництво, обслуговування і ремонт залізничних колій») викладачем Павленко Н.М. було проведено заняття на виробництві – КМС -119 Даний вид занять є систематичним для майбутніх фахівців

Під час проведення заняття студенти ознайомилися з основними технологічними процесами, що виконуються на підприємстві. Змогли наочно оцінити основні і оборотні засоби виробництва. Познайомилися з організаційною структурою, роботою технічного відділу, а також змогли оцінити систему матеріально - технічного забезпечення підприємства залізничного транспорту.

Як результат заняття – засвоєння теоретичного матеріалу, отримання знань для практично діяльності, та мотивація працевлаштування за фахом.