Відкритий діалог студентського активу та адміністрації коледжу: очікування та перспективи

Безперечно, одна з найважливіших ролей у сучасних умовах діяльності освітнього закладу належить студентському самоврядуванню як одному з органів управління. Головною його метою є захист соціально-економічних інтересів та прав здобувачів освіти, сприяння їхньому гармонійному розвитку, формування в них навичок майбутніх організаторів, управлінців, відповідальних особистостей.

23 січня в Класичному фаховому коледжі СумДУ відбулося засідання розширеної адміністративної ради за участю представників активів академічних груп (старост і їхніх заступників) І та ІІ курсів. Під час наради були обговорені важливі питання, зокрема: підвищення якості освіти під час навчання у змішаному форматі; освітній процес в умовах воєнного стану, відключень електроенергії, проблем зі зв’язком; особливості організації позанавчальної діяльності в ІІ семестрі; психологічна підтримка; волонтерство та інші актуальні питання, які сьогодні турбують студентство. Члени адміністрації почули слушні думки та ідеї активної молоді щодо покращення студентського життя в коледжі. Було намічено перспективи розвитку активної діяльності здобувачів освіти І та ІІ курсів, аби коло лідерів постійно зростало.

Також було анонсовано про заплановане онлайн-опитування «Особливості організації змішаного навчання в Класичному фаховому коледжі СумДУ».

Загалом розмова мала досить жвавий та комплексний характер. Адміністрація освітнього закладу сподівається на подальшу плідну співпрацю впродовж усього періоду навчання та завжди готова допомагати, підтримувати зв’язок та сприяти розвитку студентської спільноти.

У кінці зустрічі директор Класичного фахового коледжу Тетяна ГРЕБЕНИК наголосила, що забезпечення якості освіти в коледжі – це неперервний процес, результат якого залежить від кожного з нас: «Здобувачі освіти – це той тил, якого буде потребувати наша держава вже завтра. Ми відкриті до ваших пропозицій, цікавих проєктів та ідей, нестандартних рішень, бо разом ми – єдині, разом переможемо!»