Здоровий спосіб життя як свідомий вибір: засідання наукового гуртка фізичної культури і спорту «Спортивний Олімп»

12 жовтня 2022 р. в Класичному фаховому коледжі СумДУ відбулося чергове засідання наукового гуртка фізичної культури і спорту «Спортивний Олімп» з теми «Здоровий спосіб життя як спосіб життя в задоволення. Рекреація та фізична реабілітація».

Першим спікером із доповіддю «Здоровий спосіб життя – свідомий вибір» виступила викладач коледжу Олена БОНДАРЕНКО та здобувач освіти І курсу КОЛЕСНИКОВ К. Вони розповіли про специфіку виховання стійкого інтересу до занять фізичною культурою і спортом, здоров’язбереження та планування самостійних тренувань.

Також мали слово здобувачі освіти ІІ курсу ПАНШИН В. та ЩЕРБИНА Д., підготувавши доповідь «Фізична реабілітація та рекреаційно-оздоровчі технології». Вони дослідили проблеми збереження здоров’я молодих людей, їхнього зацікавлення фізичною культурою.

У кінці засідання гуртківці обговорили важливі для них питання з окресленої теми та довели, що рухова активність має багато можливостей для збереження і поліпшення життя та здоров’я людини.