Сучасний простір можливостей та платформа для змін: коледжани відвідали «Форум змінотворців Сумської області»

28 січня в м. Суми журнал «Цукр» та ГО «Місто розумних» організували форум для активних представників громад Сумської області, спрямований на формування проєктного мислення. Усі учасники зазначеного заходу мали змогу поділитися власними здобутками, досвідом, цінними досягненнями за останній рік роботи.

Серед доповідачів були й наші колеги – викладачі Класичного фахового коледжу СумДУ, зокрема Наталія ТРИНИТКО та Марія ШУЛЯК, які презентували свою проєктну діяльність. Ними було представлено проєкт «Турнір ігор «Вуйко та його команда», який 2022 р. був успішно реалізований завдяки підтримці Відділу молоді та спорту Конотопської міської ради та коледжу.

Також у ході жвавої дискусії з учасниками форуму Марія ШУЛЯК (голова циклової комісії та завсекції спеціальності 171 «Електроніка») поділилася власними ідеями щодо розвитку наукового потенціалу молоді громад Сумської області саме через реалізацію проєктів у галузі електроніки.

Варто відмітити, що присутні були також приємно вражені надзвичайно захоплюючою та змістовною доповіддю Наталії ТРИНИТКО про діяльність осередку Пласт-НСОУ в м. Конотоп. Вона наголосила, що сьогодні розвиток пластового руху в Україні – це найсучасніша та перевірена століттям методика, яка дозволяє формувати лідерів нової генерації українців.

Також серед спікерів форуму були Григорій СТАРИКОВ (очільник Агенції регіонального розвитку Сумської області), Андрій КРАМЧЕНКОВ (шеф-редактор новин «Суспільне Суми»), Росана Тужанська (виконавча директорка потужної івано-франківської організації «Тепле місто»), які говорили з учасниками зустрічі про майбутнє громад, важливість і користь справи кожного, про вміння зацікавити своєю робою засоби масової інформації. Вони зазначили, що життя має тривати в усі часи, навіть найважчі, а наше майбутнє – за молоддю.

Щиро дякуємо організаторам та спікерам форуму за можливість бути долученими до такої події та презентувати потрібні та круті проєкти Конотопської територіальної громади та Класичного фахового коледжу, дізнатися багато нової інформації для суспільного та особистісного розвитку, ознайомитися глибше з так званим проєктним менеджментом та прокачати свої лідерські навички.

Зміни починаються саме з кожного з нас!