PDFДрук

Мулярні роботи - важливий вид практичного навчання для студентів будівельних спеціальностей

Мулярні роботи - вид практичного навчання, тісно пов'язаний з будівельною галуззю, а саме: з монтажем і обробкою каменю, кераміки та інших матеріалів. Цей вид навчання дозволяє студентам отримати практичні навички і знання, які є важливими для роботи в будівельній галузі.

У Класичному фаховому коледжі мулярні роботи, як вид навчальної практики, опановують здобувачі освіти спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія (ОПП «Будівництво та експлуатація будівель і споруд»).

Під керівництвом майстра виробничого навчання Людмила ВАВІЛОВОЇ студенти вивчають різноманітні техніки обробки матеріалів - різання, шліфування, полірування та облицювання. Здобувачі освіти також мають можливість навчатися різним технікам монтажу, включаючи кладку каменю та кераміки, застосовувати різні інструменти та обладнання, яке використовується в будівництві.

Цей вид практичного навчання допомагає студентам, окрім розвитку навичок роботи з будівельними матеріалами та інструментами, підвищувати вміння працювати в команді, вирішувати професійні задачі. Крім того, мулярні роботи розвивають моторику рук, уважність та зосередженість.

Таким чином, мулярні роботи є важливим видом практичного навчання для здобувачів освіти та необхідним компонентом освітнього процесу для успішної роботи в будівельній галузі.