PDFДрук

Навчання антикорупційних уповноважених

28 березня 2023 р. відбулося тренінгове навчання «Управління корупційними ризиками ЗВО», яке проводила Асоціація юридичних клінік України завдяки підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID). На ньому був присутній РЯЗАНЦЕВ В’ячеслав – уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Класичного фахового коледжу СумДУ.

Під час тренінгу було розглянуто такі питання: «Методологія управління корупційними ризиками: оновлений підхід до оцінки корупційних ризиків організації», «Особливості дослідження середовища ЗВО», «Робота з корупційним ризиком: ідентифікація, оцінка та визначення заходів мінімізації». Також учасники мали змогу почути поради від експерта у сфері антикорупції, дізнатися про покрокові інструкції щодо проведення оцінки корупційних ризиків, виконати відповідні практичні завдання.

Проєкт «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» – це шестирічна ініціатива Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID), мета якої – допомогти нашій державі протидіяти корупції та підвищити рівень підзвітності та прозорості врядування в ній. Програма спрямована забезпечити ключові урядові установи додатковими можливостями для боротьби з корупцією, зміцнити підтримку та залучити громадянське суспільство до антикорупційних ініціатив, зменшити рівень толерантності громадян до корупції, а також забезпечити максимальну прозорість та підзвітність повоєнної відбудови та відновлення України.

Асоціація юридичних клінік України – це спільнота, яка має на меті покращення якості юридичної освіти через виконання соціальної функції – надання безоплатної правової допомоги та підвищення рівня правової культури українського суспільства. Сайт Асоціації - https://legalclinics.in.ua/