Здобувачі коледжу взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Таємниця генія Шевченка»

У березні 2023 р. здобувачі освіти Класичного фахового коледжу СумДУ взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Таємниця генія Шевченка», організованому освітнім проєктом «На Урок».

Дипломами І ступеня нагороджені такі студенти: КІХНЄЙ Максим, МАСЛАК Єгор, ПАНЧЕНКО Артем, СТОГНУХІН Ярослав, ЧАЙКОВСЬКИЙ Дмітрій (721 гр.); ГАРБУЗ Дмитро, СЕМЕНКО Владислав (4 гр.); ГАГЕНКО Павло, ГОЛІЧЕНКО Даніїл, ЗОЛОТАР Ксенія, КУБРАКОВ Владислав, КУЛИК Тетяна, ЛУГОВОЙ Роман, САМОХА Даниїл (5 гр.); ГУТОРКА Віталій, ЗИМОВЕЦЬ Андрій, ШУЛЯК Амін (521 гр.).

Дипломи ІІ ступеня отримали: ДРОВНІКОВ Євгеній, ЛИМАНСЬКИЙ Тахір (4 гр.); БЕРЕЖОК Марина, ГАЛУШКА Олександр, САЛІЙ Гліб (5 гр.); АРСЕНІН Вадим (421 гр.); КОБАК Олександр, СІЧКАР Артем (521 гр.) та ЦИГИКАЛ Михайло (621 гр.).

Диплом ІІІ ступеня має ХОЛОДЬОН Дар’я (5 гр.).

Вітаємо переможців і бажаємо не зупинятися на досягнутому!