PDFДрук

Готуємося до вступу: консультування випускників щодо основних питань НМТ 2023 року

4 квітня 2023 р. керівник відділу довузівської підготовки Класичного фахового коледжу СумДУ Олена ДАНИЛЬЧЕНКО надала здобувачам освіти 741 групи спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія (освітньо-професійної програми «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж») вичерпні рекомендації та проконсультувала щодо подальшого вступу до закладу вищої освіти.

Олена Володимирівна наголосила на тому, що всім, без виключення, потрібно реєструватися на національний мультипредметний тест (НМТ) цього року, у чому відділ довузівської підготовки із задоволенням допоможе, а також ознайомила з правилами вступу та переліком спеціальностей, яким надається особлива підтримка держави.

Класичний фаховий коледж завжди підтримує своїх випускників: наші викладачі української мови допоможуть написати мотиваційні листи, а власне відділ довузівської підготовки – створити електронні кабінети та подати заявки на вступ.

Отже, якщо ти випускник і не розумієш, які твої правильні подальші дії щодо вступу, то звертайся до Класичного фахового коледжу СумДУ за адресою:

Сумська обл., м. Конотоп, пр. Миру, 26, каб. 100 або телефонуй: (096)715-26-62, (068)735-81-38.