Класичний фаховий коледж допоможе зареєструватися на НМТ і надасть вичерпні консультації

03 квітня розпочалася реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті. Триватиме вона до 03 травня. Український центр оцінювання якості освіти забезпечив цю процедуру в безпаперовій формі. Для створення персональних кабінетів вступникам потрібно буде скористатися спеціальним сервісом, який розміщений за посиланням: https://testportal.gov.ua/.

Зокрема, фахівці Класичного фахового коледжу СумДУ допоможуть створити персональний кабінет та виконати в ньому такі дії:

внести особисті дані й інформацію щодо участі в НМТ;

завантажити в електронній формі сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;

підтвердити бажання взяти участь у НМТ;

надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру;

сформувати Сертифікат НМТ 2023 року.

Також співробітники відділу довузівської підготовки Класичного фахового коледжу СумДУ проконсультують вас щодо подальшого вступу.

Звертайтеся за адресою: Сумська обл., м. Конотоп, пр. Миру, 26, каб. 100 або телефонуйте: (096)715-26-62, (068)735-81-38.