PDFДрук

Обласне методичне об’єднання викладачів економічних дисциплін

12 квітня 2023 р. викладачі Класичного фахового коледжу взяли участь в онлайн-засіданні обласного методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін, під час якого були розглянуті та обговорені питання, що стосуються використання інтерактивних технологій навчання в процесі викладання економічних дисциплін.

На зустрічі свої доповіді презентували викладач ВСП «Охтирський фаховий коледж СНАУ» ХИЖНЯК І. М. («Упровадження інтерактивних технологій навчання в процесі викладання економічних дисциплін в ЗФПО») та викладачі ВСП «Машинобудівний фаховий коледж СумДУ» ОЧКОВА Т. Ю. і РОВНА А. В. («Методика проведення інтерактивно-практичних занять»). Колеги не лише ґрунтовно розповіли про сучасні інтерактивні технології навчання, але й поділилися власним досвідом і здобутками щодо їх впровадження в освітній процес.

Усі учасники обласного методичного об’єднання отримали багато корисної та цікавої інформації, яка допоможе вдосконалити навички викладання дисциплін у закладах освіти, а також обмінялися досвідом із питань покращення освітнього процесу.

Дякуємо колегам за змістовну роботу, співпрацю та професійне спілкування!