Поглиблюємо партнерську співпрацю між закладами освіти, популяризуємо академічну мобільність та можливості її реалізації

12 квітня 2023 р. в м. Ромни відбулась зустріч директора ВСП «Класичний фаховий коледж СумДУ» Тетяни ГРЕБЕНИК, директора центру професійного розвитку Марини ІВАЩЕНКО та директора Роменського фахового коледжу ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» Ніни РУДЬ, заступника директора з навчальної роботи Людмили РУЧКО, методиста Людмили ДІХНИЧ у межах угоди про співпрацю між нашими освітніми закладми.

Керуючись прагненням до розвитку академічної мобільності здобувачів освіти, сторони об’єднали зусилля задля забезпечення кредитної мобільності. Зміцнюючи наше партнерство, виводимо його на новий рівень і робимо важливий крок у розвитку коледжів, якісної підготовки здобувачів освіти.

Це особливо актуально сьогодні, коли студентська та викладацька мобільність обмежена умовами війни.