PDFДрук

Розширюємо кордони нашого співробітництва

Настав час, коли активна співпраця між закладами фахової передвищої освіти та закладами у сфері професійної освіти стає продуктивною. Втіленням таких взаємовідносин стало підписання договору між ВСП «Класичний фаховий коледж СумДУ» та Державним професійно-технічним навчальним закладом «Роменське вище професійне училище», яке відбулося 12 квітня 2023 р.

Директор коледжу Тетяна ГРЕБЕНИК підкреслила, що для коледжу дуже важливо будувати партнерські відносини з мережею закладів професійно-технічної освіти не лише м. Конотопа, а й Сумщини в цілому.

У свою чергу директор Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське ВПУ» Павло ПОМАРАН та заступник директора з навчально-методичної роботи Тетяна РУКАВИЧКА подякували за партнерство та зауважили, що заклад прагне співпрацювати з Класичним фаховим коледжем, який здійснює провадження освітньої діяльності на початковому рівні вищої освіти, зокрема за освітньо-професійною програмою «Професійна освіта. Будівництво та зварювання».

Дякуємо нашим партнерам за зустріч. Сподіваємось, що це стане початком продуктивної спільної роботи в розбудові стійкого освітнього простору Сумщини, орієнтованого на постійний професійний розвиток.