PDFДрук

Засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів: ділимося досвідом з колегами

18 квітня 2023 р. заступник директора з навчальної роботи В’ячеслав РЯЗАНЦЕВ та заступник директора з навчально-методичної роботи Людмила ГАЦЕНКО взяли участь в онлайн-засіданні обласного методичного об’єднання заступників директорів з навчально-методичної роботи, що організоване відповідно до плану роботи ОМО ЗФПО Сумської області в 2022–2023 н. р.

Відповідно до програми засідання було розглянуто такі питання:

1. Інституційний аудит у закладах фахової передвищої освіти: що варто знати та як підготуватися.

2. Акредитація освітньо-професійних програм: типові помилки, особливості.

Доповідала із вищезазначених питань начальник відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та позапланового контролю закладів освіти Управління Державної служби якості освіти у Сумській області Світлана ШУЛЬЧЕВСЬКА.

Під час засідання фахівцем ДСЯО було доведено до відома учасників зібрання нормативні документи, що регламентують проведення інституційного аудиту в ЗФПО, проаналізовано результати, досягнення та недоліки перших акредитацій освітньо-професійних програм.

Класичний фаховий коледж став одним із перших закладів Сумщини, що успішно пройшов зовнішню експертизу освітньої діяльності за освітньо-професійною програмою підготовки фахового молодшого бакалавра. Заступник директора з навчальної роботи КФК СумДУ В’ячеслав РЯЗАНЦЕВ поділився з колегами досвідом коледжу з підготовки та проходження процедури акредитації ОПП «Землевпорядкування» спеціальності 193 Геодезія та землеустрій, звернувши увагу на основні етапи, професіоналізм експертної групи та високі результати.

Змістовне цікаве й актуальне методичне об’єднання дозволило перейняти успішний досвід колег-заступників, звернути увагу на типові недоліки в роботі задля їх уникнення в майбутньому та надихнуло на подальшу плідну й системну роботу.