PDFДрук

Партнерство зі стейкхолдерами як основа підготовки висококваліфікованого фахівця

Класичний фаховий коледж СумДУ постійно тримає зв’язок із роботодавцями, адже оптимальна модель підготовки майбутніх спеціалістів – це рівноцінна зацікавленість закладу освіти та підприємств в освітньому процесі.

20 квітня 2023 р. відбулася зустріч адміністрації Класичного фахового коледжу (ГРЕБЕНИК Тетяна, БІБИК Віталій та ін.) з представниками Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області – МАСАЛІТІНИМ Євгеном Олександровичем (начальник відділу якості, технічного контролю та нових технологій), МИКИТЧЕНКОМ Володимиром Івановичем (провідний інженер відділу якості, технічного контролю та нових технологій), а також із т.в.о. начальника філії «Конотопський райавтодор» ДП «Сумський облавтодор» ВЕЛИЧКОМ Миколою Миколайовичем.

Було обговорено ряд важливих питань, зокрема: спільна організація освітніх та наукових заходів; стажування; спільна профорієнтаційна робота; взаємна можливість проведення лекцій, семінарів, конференцій та навчань за участю спеціалістів сторін; участь у формуванні тем кваліфікаційних робіт, наукових досліджень, програм практик та окремих курсів підготовки; оперативний обмін інформацією з найсучасніших технологій, новітніх стандартів та вимог відповідної галузі; модернізація виробничого та навчального обладнання лабораторій, майстерень коледжу, придбання сучасних приладів і – що актуально сьогодні – участь у проєктах відновлення та післявоєнної відбудови.

Переконані, така взаємодія і спільна діяльність є ефективною та затребуваною, адже наші партнери зацікавлені в розвитку освітніх та інноваційних процесів, що, звісно, сприяє оволодінню здобувачами освіти комплексом необхідних професійних компетентностей, які відповідають вимогам сучасного ринку праці.