Підвищення кваліфікації завідувачів відділень закладів фахової передвищої освіти

10 травня 2023 р. згідно з планом роботи обласних методичних об’єднань ЗФПО Сумської області завідувачі відділень Класичного фахового коледжу СумДУ (БАНДУРКА Л. В., ДИННИК О. Д., ПРИХОДЬКО О. М., САЛІЙ Ю. М. та СИКАЛ С. А.) взяли участь в онлайн-засіданні обласного методичного об’єднання завідувачів денних відділень.

Під час зустрічі були розглянуті такі важливі питання: якість мовної освіти в коледжах; організація проведення та захисту курсових і дипломних проєктів в умовах дистанційної форми навчання.

Така форма робота є необхідною та корисною в організації роботи завідувачів відділень, сприяє підвищенню їхнього професійного розвитку, обміну досвідом між колегами та співпраці.

Дякуємо організаторам та спікерам засідання за конструктивну зустріч та можливість долучитися до фахової розмови.