PDFДрук

Готуємося до вступу вже сьогодні: розпочали свою роботу підготовчі курси чергового набору

Звісно, підготовчі курси для абітурієнтів – це вагомий крок на шляху до здійснення мрії стати здобувачем обраного закладу освіти та здобути бажану професію. Слухачі курсів знайомляться з освітнім закладом, його атмосферою, структурою; спілкуються з викладачами, мають професійну профорієнтаційну підтримку та приймають уже остаточне рішення щодо місця навчання та майбутнього фаху.

Класичний фаховий коледж прагне створити для слухачів курсів комфортний, а головне безпечний простір, адаптувати їх до майбутнього навчання в закладі освіти.

13 травня 2023 р. в коледжі відбулися перші заняття підготовчих курсів для чергової групи набору абітурєнтів. Слухачі, зокрема учні 9-х класів, мають можливість систематизувати та поглибити свої знання з математики та української мови і якісно підготуватися до вступу в освітній заклад, обравши бажану спеціальність.

Заняття проводяться щосуботи досвідченими викладачами на високому професійному рівні згідно з чинними нормативними документами та розробленими навчальними програмами.

Важливо, що після успішного закінчення слухачі підготовчих курсів отримають додаткові 10 балів до рейтингу при вступі в коледж.

Бажаємо успіхів нашим слухачам і цікавого навчання!

Шановні абітурієнти, зверніть увагу: набір на підготовчі курси триває! Не втрачайте таку можливість. Для запису та детальнішої інформації телефонуйте (096) 71-52-662, (068) 735-81-38 або звертайтеся за адресою: Сумська область, м. Конотоп, пр. Миру, 26, кім. 100.

Чекаємо на вас! Крокуємо в майбутнє разом!