PDFДрук

Обласне методичне об’єднання Сумської області: засідання методистів

11 травня 2023 р. відповідно до плану роботи обласних методичних об’єднань закладів фахової передвищої освіти Сумської області 2022/2023 н. р. відбулось онлайн-засідання методистів, участь в якому взяли директор центру професійного розвитку та методисти Класичного фахового коледжу СумДУ.

На порядку денному було розглянуто такі питання:

1. Нове Положення про атестацію педагогічних працівників, яке набирає чинності з 01.09 2023 р. (наказ МОН України № 805 від 09.09.2022 р.) (доповідач – РЯБУХА Алла Петрівна, начальник управління Державної служби якості освіти у Сумській області). Це питання є актуальне, тому активно обговорювалося. Як ми зазначили вище, нове Положення про атестацію педагогічних працівників вступає в дію вже з 01 вересня 2023 р., отже, потрібно детально розібратися в його підпунктах.

2. Траєкторія професійного розвитку освітян закладів фахової передвищої освіти в КЗ СОІППО на 2024 р. (доповідач – ЛУЦЕНКО Світлана Миколаївна, в. о. проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи КЗ СОІППО). Розглядали особливі випадки при проходженні курсів підвищення кваліфікації, а також наголосили на завершенні реєстрації педпрацівників на відповідні програми наступного року.

Засідання методистів було надзвичайно корисним і важливим, адже під час онлайн-зустрічі були розглянуті актуальні питання та надані всі необхідні рекомендації. Кожен з нас відчуває високу відповідальність у роботі в цих напрямках.

Дякуємо колегам за організацію та фахові виступи.