PDFДрук

Вітаємо команду коледжу «Adeptus Mechanicus» з участю в інтелектуальному змаганні Quiz «FEMMI» – 2023!

Інтелектуальні змагання Quiz «FEMMI» – 2023 розпочалися в березні для обдарованих дітей Сумської області, які цікавляться математикою, фізикою, інформатикою, ІТ, економікою та маркетингом. Вони орієнтовані на розвиток логічного і образного мислення, світогляду молоді та формування в неї навичок командної роботи.

Організатором заходу є фізико-математичний факультет СумДПУ імені А. С. Макаренка за підтримки Молодіжного центру «Романтика».

Близько двох місяців понад 50 команд з міста Суми та області (із міст Шостка, Конотоп, Лебедин, Охтирка, Тростянець, Ромни, Дружба, с. Куземен, с. Стецівка, с. Сміле, смт. Свеса, смт. Миколаївка) виконували різноманітні завдання тематичних раундів. Останнім раундом Quiz «FEMMI» був творчий: команди мали виявити фантазію та креативність і змонтувати короткі відео на запропоновану тематику.

Класичний фаховий коледж СумДУ представляла команда під назвою «Adeptus Mechanicus», яка посіла 8 (з-понад 50!) місце. До її складу ввійшли: БАТЮТА Євгеній (5 гр.), ГАГЕНКО Павло (5 гр.), КУЛИК Тетяна (5 гр.), ЛУГОВОЙ Роман (5 гр.), ПАВЛЕНКО Анна (3 гр.), ПРИХОДЬКО Богдана (3 гр.), САМОХА Даниїл (5 гр.). Командир – ГАГЕНКО Павло. Викладач-куратор – МИРУК Юлія.

Здобувачі освітнього закладу отримали від організаторів відповідні сертифікати, а викладач-куратор команди та коледж відзначені подяками за якісну підготовку учасників до обласного інтелектуального турніру.

Вітаємо наших дослідників з їхніми першими, але такими вагомими кроками в науку! Успіхів, натхнення та перемоги в наступному році!