Коледжани провели флешмоб «Вишиванка – духовна броня українців»

18 травня, у День вишиванки, уся коледжанська родина з числа студентів, педагогів, працівників долучилася до флешмобу «Вишиванка – духовна броня українців», в ході якого учасники з допомогою розданого реквізиту створили живий вишиваний візерунок. До флешмобу долучилися і представники Конотопської міської ради.

Музичним супроводом свята став виступ вокальних колективів закладу «Елегія» та «Зорецвіт».

Вишивка - це генетичний код нації, наш символ і оберіг! Кожен стібок зберігає в собі любов і тепло душі, захищає від зла і нещасть.

Дню вишиванки вже 17 років, його ініціаторкою стала студентка з Чернівців, яка запропонувала друзям одягати вишиванки на лекції. Ідея настільки сподобалась молоді та викладачам, що її підхопили і понесли в маси.

До ХХст вишиванка вважалася повсякденним одягом. Вперше з брюками та піджаком вишивану сорочку одягнув Іван Франко.

Сьогодні День вишиванки має особливий сенс. Відстоюючи свою національну свободу ми маємо ще більше гуртуватися – навколо власних ідей, традицій, свят.