Фестиваль патріотичної пісні «Від серця до серця» зібрав понад 300 учасників!

У 2023 році Класичний фаховий коледж СумДУ в 22-й раз зібрав поціновувачів української патріотичної пісні. Фестиваль «Від серця до серця» проходив у дистанційному та очному етапах за вибором учасників. Через рекордну кількість бажаючих поділитися своєю виконавською майстерністю очний етап проходив протягом двох днів – 23 та 25 травня.

Як і минулоріч, організатори фестивалю у 2023-му оголосили фестиваль благодійним. Цього разу усі кошти, зібрані в рамках заходу протягом травня, будуть спрямовані на потреби ЗСУ.

До 31 травня благодійний збір коштів триває. Кожен небайдужий може долучитися до цієї благодійної справи, перерахувавши кошти на номери рахунків, вказані нижче.

Карта Приватбанк: 4149629330039355;

Карта Монобанк: 4441114450561509;

Отримувач: Щербина Олександр.

Дякуємо спонсорам нашого фестивалю, які допомогли зробити символічні подарунки учасникам-вокалістам: адміністрації мережі магазинів «ТА-ДА», «Зайка», «Продуктова Хатка», «Олімп», кафе-ресторану «New York Street Pizza», магазину «Конфетка», Конотопському хлібокомбінату, відділу міської ради у справах молоді та спорту. Разом ми – сильні!

Нагадаємо, що свою історію конкурс-фестиваль патріотичної пісні «Від серця до серця» розпочав у далекому 2001 році. Ідея виникла в зв’язку з 10-ю річницею Незалежності України. Однією з головних ініціаторок була директорка Класичного коледжу СумДУ – Тетяна Гребеник. В тому масштабному вигляді, якого набув конкурс-фестиваль патріотичної пісні «Від серця до серця» зараз, він проводився не завжди. «Спочатку він був у мініатюрі, - згадує Тетяна Гребеник. – У перші два роки після створення його учасниками були буквально декілька чоловік». Відтоді минуло 22 роки. За цей час багато змінилося. Про «патріотичну пісню в Конотопі» знають по всій Україні. Коло бажаючих виступити на сцені фестивалю з кожним роком зростає. У 2021р вперше за всі роки існування конкурсного заходу він був проведений дистанційно – у зв’язку з карантинними обмеженнями. А в 2022-му, після повномасштабного вторгнення в Україну, фестиваль так само вперше став благодійним.

22 роки – чималий термін як для фестивалю пісні! Не кожен подібний захід навіть державного рівня здатен так надовго утриматися на піку популярності й продовжувати при цьому набирати оберти. Ініціативні та завжди натхненні коледжани пишаються можливістю популяризувати таланти молоді України. Тож, вітаємо всіх, хто хоч раз у житті долучався до участі в даному конкурсі. Бажаємо дзвінких голосів та співочої душі, натхнення й творчих успіхів! Та пропонуємо вашій увазі фотозвіт із очного етапу фестивалю.