Навчальна практика як основа підготовки майбутніх фахівців будівельної галузі

Здобувачі освіти Класичного фахового коледжу СумДУ спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія освітньо-професійної програми «Будівництво, експлуатація та ремонт автомобільних доріг і аеродромів» (331, 332, 333 групи) проходять навчальну практику та закріплюють теоретичні знання спеціальних дисциплін.

Навчальна практика складається з геологічної, геодезичної та розбивочних робіт.

Здобувачі ІІІ курсу під керівництвом Ірини МЕЛЬНИЧЕНКО працюють із геодезичними інструментами: виконують теодолітну і тахеометричну зйомки та прокладають і нівелюють трасу.

Результатом їхньої роботи є звіт з кресленнями ґрунтово-геологічних розрізів місцевості, планів навчальних полігонів та прокладених доріг.

Бажаємо здобувачам коледжу успішного захисту навчальної практики та подальшого професійного зростання.