У КФК СумДУ відбулося засідання Ради з якості

29 травня у Класичному фаховому коледжі СумДУ відбулося розширене засідання Ради із забезпечення якості освітньої діяльності фахової передвищої та вищої освіти.

На порядок денний було винесено 7 питань:

1.Про особливості завершення 2022-2023 н.р. Організація освітнього процесу на бакалавраті. Проблемні питання (Оксана ДИННИК, в.о. завідувача відділення).

2.Сучасні можливості щодо організації практичної підготовки студентів та дуальної форми навчання (Олександр КУЗЬКО, завідувач навчально-виробничої практики; Дмитро КУЗЬМІН, відповідальний за впровадження дуальної форми навчання).

3. Про визнання результатів навчання, отриманих у неформальній освіті: здобутки 2022-2023 н.р. та плани на 2023-2024 н.р. Академічна мобільність (Анна САМУСЬ, завідувач сектору неформальної освіти та академічної мобільності).

4.Про стан видавничої діяльність у КФК СумДУ та планування роботи на 2023-2024 н.р. (Наталія БАРБАРА, завідувач відділення заочної форми навчання).

5.Стан усунення недоліків за наслідками акредитаційних експертиз за спеціальностями 073, 017, 192, 133 відповідно до розпоряджень директора (Марина ІВАЩЕНКО, керівник відділу ліцензування та акредитації; Лілія САБАНІНА, керівник фізичного виховання, Наталія ГРАНО, гарант ОП «Будівництво та експлуатація будівель і споруд»; Оксана ДИННИК, гарант ОП «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях»).

6.Про результати опитувань у квітні-травні (стейкхолдерів та здобувачів освіти щодо якості ОП) та проведення опитування керівників практики і здобувачів про якість практики (червень 2023) (Людмила ГАЦЕНКО, заступник директора з НМР).

7.Про затвердження дистанційних курсів (Тетяна ТАРАСЕНКО, методист коледжу).

Усі питання викликали жваві обговорення, представники Ради з якості надали багато пропозицій та коментарів з приводу того, як поліпшити організацію освітнього процесу на бакалавраті, співпрацю з роботодавцями, практико-орієнтоване навчання, започаткувати в коледжі дуальну форму навчання, активізувати залучення здобувачів до неформальної освіти та академічної мобільності, збільшити публікаційну активність викладачів, у т.ч. у фахових виданнях.Також під час засідання було розглянуто результати опитувань роботодавців, здобувачів освіти та затверджено дистанційні курси, що успішно пройшли режим апробації.

Особливу увагу було приділено стану усунення недоліків за наслідками акредитаційних експертиз за спеціальностями 073 Менеджмент, 017 Фізична культура і спорт, 192 Будівництво та експлуатація будівель і споруд, 133 Галузеве машинобудування. Головуюча на засіданні Марина ІВАЩЕНКО, заступниця голови Ради із забезпечення якості освітньої діяльності фахової передвищої та вищої освіти, наголосила на тому, що гарантам освітніх програм зазначених спеціальностей та усім відповідальним необхідно забезпечити якісне та своєчасне виконання заходів на усунення зауважень та врахування рекомендацій експертних груп, викладених у звітах про результати акредитаційних експертиз, до початку нового навчального року.