Військовий вишкіл молоді в КФК СумДУ

Минулого тижня за підтримки партнерів Класичного фахового коледжу СумДУ та за участю викладачів дисципліни «Захист України» здобувачі освіти І курсу взяли участь у військовому вишколі, що відбувся на базі освітнього закладу.

Студенти ознайомились із екіпіруванням військового, зокрема з бронежилетами (дізналися про обставини та переваги застосування цього елемента спорядження), плитоносками, РПС (ремінно-плечовими системами), взуттям, рукавичками, шоломами та іншим спорядженням. Особлива увага була приділена правилам техніки безпеки при користуванні зброєю та боєприпасами, прийомам та правилам стрільби (стоячи, з коліна, лежачи), як пересуватися зі зброєю тощо.

Також учасники вишколу провели тактику ведення бою малими групами, отримали інформацію про особливості тактичної медицини.

Чекаємо на ПЕРЕМОГУ та сподіваємося, що отримані здобувачами коледжу практичні навички та вміння не доведеться застосовувати в реальному житті.