Дякуємо за благодійну допомогу – продуктові набори для студентської молоді!

Добро, чуйність, уміння розуміти чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину, розрадити добрими вчинками є складовими характеру українських людей. Так, завдяки ініціативі відділу Конотопської міської ради у справах молоді та спорту та небайдужості парафіян Римо-Католицької церкви міста Конотоп, студентська молодь КФК СумДУ, яка потребувала підтримки, отримала продуктові набори. Наш заклад: студенти, викладачі, батьки висловлюють щиру вдячність друзям-благодійникам за допомогу у такий важкий час, адже тільки разом, підтримуючи один одного, ми вистоїмо і переможемо. Недаремно говорять, що криниця без води – просто яма, так і людина без піклування до собі подібних – сама тільки оболонка. Живіть у серці з добротою!