PDFДрук

Вчили правила етикету та топили ворожі кораблі

Чим менша дитина, тим менше вимог ставить до неї суспільство. Але як тільки ми дорослішаємо, ставлення до нас змінюється, і та поведінка, яка прощалося малюкові, вже не прощається підлітку.

Як бути приємним для співрозмовника, не дратувати оточення своєю невихованістю, знати правила хороших манер, бути тактовним та ввічливим? Про ці та інші правила етикету, знання яких необхідні кожній вихованій, освіченій людині, говорили під час чергового засідання дискусійного клубу «Погляд», що діє за співпраці БФ «Відень» та Класичного коледжу СумДУ. А робили це в ігровій формі з допомогою всім відомої з дитинства гри «Морський бій». За кожним потопленим ворожим кораблем ховалися запитання з вище зазначеної теми. Приємно відзначити, що учасники знають правила гарних манер на досить високому рівні, тож якісь моменти просто повторювали, а якісь вчили з нуля.

Ніщо нам не обходиться так дешево і не цінується так дорого, як ввічливість – такий висновок зробили по завершенні гри. Тож, шануймося самі і з повагою ставімося до інших! До зустрічі на заняттях у дискусійному клубі «Погляд».