PDFДрук

Нові знання для зміцнення громади: коледжани долучилися до тренінгу з управління конфліктами в межах міжнародного проєкту «Життєздатність+»

13 серпня 2024 р. викладачі Класичного фахового коледжу Тетяна ШУЛЬГА та Антон ГРЕБЕНИК взяли активну участь у засіданні Ради розвитку Конотопської громади (далі – РРГ) в межах міжнародного проєкту «Життєздатність+». Цього разу для присутніх було проведено тренінгове заняття на тему «Конфлікт: особливості виникнення, реагування та підходи до вирішення».

Під час зустрічі розглянуто різні аспекти виникнення конфліктів та факторів, які їх провокують, обговорено стратегії їх врегулювання, а також запропоновано сучасні підходи до їх вирішення. Учасники тренінгу продемонстрували навички ефективної комунікації. Коледжани зауважили, що таке навчання є цінною нагодою здобути знання та навички, необхідні для ефективного управління конфліктними ситуаціями, що є невід’ємною частиною життя кожної спільноти; сприяє зміцненню співпраці та взаєморозумінню всередині громади, а також готує здобувачів Класичного фахового коледжу та працівників до активної участі в розвитку суспільства.

Учасники тренінгу разом розробили мапу стейкхолдерів, враховуючи їхній вплив та інтерес до теми економічного відновлення, обговорили можливі стратегії співпраці РРГ з різними зацікавленими сторонами для досягнення цілей громади, а також визначили ефективні методи їх залучення та можливості співпраці.

Під час заходу представники ОМС, бізнесу, ВПО, освітнього середовища та громадських організацій за участі експерта від проєкту мали можливість поговорити про реінтеграцію РРГ, розробити заходи для залучення таких категорій населення, які ще не представлені в РРГ, та надати конкретні пропозиції. На зустрічі також було презентовано попередні результати опитування населення громади щодо ефективності каналів комунікації влади, обговорено пропозиції щодо ефективної координації та комунікації в середині РРГ та з громадою.

Важливо, емоційно, корисно та результативно!

Захід проходив у межах співпраці з Проєктом "Життєздатність+: Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни", що виконується Представництвом МОМ в Україні за фінансової підтримки Німецького банку розвитку KfW від імені Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини (BMZ).