Сторінка психологічної служби

Психологічна служба Політеху вітає вас!

Дорогі студенти, батьки, викладачі! Якщо вам потрібна кваліфікована допомога, консультація чи просто порада, ласкаво просимо до психологічної служби Політехнічного технікуму КІ СумДУ.

У Психологічній службі Політехнічного технікуму КІ СумДУ працюють практичний психолог Юрченко О.В. та соціальний педагог Волосюк Т.В.

Основною метою діяльності психологічної служби Політехнічного технікуму КІ СумДУ є створення оптимальних, сприятливих соціально-психологічних умов для формування цілісної, гармонійно розвиненої особистості з високою фаховою підготовкою, широким світоглядом та належним рівнем психологічної культури.

Пріоритетні завдання психологічної служби ПТ КІСумДУ:

• створення комфортного освітнього середовища для збереження та зміцнення психічного й соціального здоров’я всіх учасників освітнього процесу в період сучасних змін;
  • створення умов для особистісного, інтелектуального, фізичного й соціального розвитку, самореалізації та самоактуалізації здобувачів освіти;
  • профілактика та корекція агресивної, жорстокої, насильницької поведінки, створення атмосфери уваги, співчуття та співпраці серед студентської молоді;
  • сприяння професійному самовизначенню здобувачів освіти, формуванню життєвої компетентності;
  • сприяння формуванню психологічної та інформаційної культури всіх учасників освітнього процесу шляхом психологічної просвіти;
  • здійснення психологічного супроводу студентів на всіх етапах навчання, створення умов для успішної адаптації першокурсників;
  • сприяння формуванню ціннісного ставлення до здоров’я та профілактика суїцидальних тенденцій серед учасників освітнього процесу.

Приходьте! Телефонуйте! Пишіть!
Ми разом розглянемо, обговоримо й проаналізуємо будь-яку проблему або ж складну життєву ситуацію. Не залишайся наодинці зі своїми проблемами!

Пам’ятайте, ваші звернення конфіденційні. Повага, розуміння та підтримка гарантовані!

Юрченко  Олена Володимирівна, практичний психолог ПТКІСумДУ

Тетяни Вікторівни Волосюк, соціальний педагог ПТКІСумДУ