PDFДрук

Тетянин день зібрав у коло друзів

У розмаїтті зимових свят: державних, релігійних, народних, є день, не зазначений в календарі «червоною датою», - 25 січня. Для багатьох він асоціюється з найкращими спогадами про яскраві студентські роки, сучасні студенти цього дня віддають шану своїй покровительці й заступниці – Тетяні, а дівчата й жінки на ім’я « Тетяна» святкують іменини. Упродовж понад двох століть  день підписання російською імператрицею Єлизаветою указу про відкриття першого університету Москви студентство відзначає весело й креативно.

Цьогорічному святкуванню Тетяниного дня, що є традиційним в нашому закладі, передувала акція «Маємо честь запросити…», адже організатори вирішили зібрати разом у цей день рекордну кількість Тетян нашого рідного міста, от і вирушили студенти-політехівці до навчальних закладів, організацій та установ із творчими привітаннями-запрошеннями, викликавши у більшості зацікавленість і лише у декого здивування.

Цього морозного зимового дня до Політеху завітало майже 100 Тетян нашого міста, різних за віком, характером, статусом. П’янким ароматом весни, приємними сюрпризами і подарунками, щирими посмішками й вітаннями, здавалося, був сповнений кожен крок, кожен рух, кожен погляд. Фото на згадку, «солодка» вікторина, безпрограшна лотерея, можливість загадати найзаповітніше бажання в оточенні сотні Тетян! А головне – щирість і гостинність господарів додавали позитивних емоцій всім, хто завітав цього дня до нашого навчального закладу.


Особлива аура панувала й в актовій залі. Звуки фанфар, і глядацька зала завмирає: на сцені - вишукані дами у супроводі елегантних кавалерів відкривають святковий бал полонезом. Разом із учасниками хореографічного колективу «ARTEZ» ми відразу поринаємо в атмосферу ХІХ століття, а кожна з Тетян на мить відчуває себе пушкінською героїнею... Святкові концертні номери виблискують калейдоскопічним різнобарв’ям, даруючи естетичну насолоду й позитивні емоції всім присутнім. Утамувавши подих, гості слухають виступи вокалістів: Лідії Бойко, Ярослава Глущенка, Дарії Мирошниченко та Руслана Юрченка, Віталія Кипариса, вибухають оплесками й весело підспівують вокальному ансамблю «Фортуна»…  Не шкодуючи долонь, зустрічають Кікоть Геннадія та Костюченка Бориса, «купають в оваціях» наймолодших учасників концертної програми – вихованців дитячого садочку «Калинка»…  А зі сцени все ллються  й ллються  поетичні рядки, святкові вітання на честь винуватців події – Тетянок, Таняток, Танюш, Тетян…

Шквал позитивних емоцій і життєдайної енергії вирує ще довго й після фінальних акордів концерту… Щирі слова вдячності за запрошення й можливість відпочити душею лунають звідусіль… Серце зігріває надія, що цього дня світ став на краплинку добрішим і щасливішим, адже кожна з Тетян святкові миттєвості зберігатиме ще довго у своєму серці, залишаючись заступницею, берегинею, ангелом-охоронцем для своїх близьких і рідних, даруючи світло й тепло своїм колегам і друзям.

До зустрічі наступного року!