PDFДрук

«Від серця до серця»

16 травня в актовій залі Політехнічного технікуму Конотопського інституту СумДУ відбувся ХVІ відкритий конкурс-фестиваль патріотичної пісні «Від серця до серця», який, починаючиз 2001-го, проходить щороку в м. Конотопі з метою відродження й популяризації вітчизняної патріотичної пісні, виховання у молоді почуття патріотизму, національної гідності, шанобливого ставлення підростаючого покоління до історії своєї Батьківщини, виявлення талантів, примноження багатств духовної культури народу.

Тематика цьогорічного конкурсу – «Друге життя української пісні ХХ століття (композиторська та народна пісня в сучасній обробці)». За віковими категоріями 8-11, 12-15 та 16-20 років проходили виступи учасників з Вінниці, Сум, Шостки, Дубов’язівки, Першотравневого та Великого Самбору, загальноосвітніх і вищих навчальних закладів нашого міста. Студенти Вінницького технічного коледжу завітали до нас у рамках Національно-патріотичного проекту культурного обміну студентів України «Алея співдружності».

Присутні в залі почули різні жанрові виконання у всіх інтерпретаціях, поринули у світ високого мистецтва…

Зачаровані красою і силою голосів, зачудовані ніжними переливами мелодії, глядачі вітали хлопчиків і дівчаток, юнаків і юнок бурхливими оплесками, дякуючи за можливість доторкнутися до невичерпного багатства – української пісні, натхненної й мелодійної, ніжної і героїчної. Перехоплювало подих від сили, магії слів, що лунали зі сцени. А серце сповнювалось гордістю за юні таланти, за щедрість і багатство людської душі.

«Будем мріяти, жити на крилах надій», – такими словами завершилася конкурсна програма. Разом з учасниками щиро віримо у продовження свята, втілення мрій і зустрічі з новими талантами на благодатній конотопській землі!