PDFДрук

Випуск молодших спеціалістів

.02.2019 року відбувся перший у 2018-2019 навчальному році випуск молодших спеціалістів – цілком дівчачої, за винятком Коваля Андрія, Пилипенка Ростислава, 641 групи.
Першим привітав усіх присутніх на святі директор КІСумДУ Бібик В.В. і вручив диплом з відзнакою відмінниці навчання Барабаш Крістіні.
Почесну місію вручення дипломів молодшого спеціаліста продовжили директор технікуму Гребеник Т.В. та заступник директора з НР Рязанцев В.В., які висловили впевненість, що випускники достойно зможуть реалізувати себе в житті та зробити вдалу кар’єру.
Грамоти активним учасникам студентського життя технікуму, успішним спортсменам вручила заступник директора з ВР Бібік Ю.В., яка зазначила, що кожен зі студентів вписав свої рядки в літопис технікуму.
Присутніх порадували своїми виступами ВА «Елегія» та хореографічний колектив «ARTEZ».
Зі справді материнськими настановами до своїх вихованців звернулася класний керівник                          Яшина Т.В., яка наголосила на тому, що випускники можуть розраховувати на допомогу Alma mater.
Зі словами подяки колективу закладу виступила мати студента Коваля Андрія.
Останній акорд заходу – вихід випускників на сцену та фото на згадку.
Нехай ваші посмішки, молодий запал та енергійність, дорогі випускники, закарбуються не тільки на світлині, а й у вашому світогляді на все життя! Щасливої дороги!