PDFДрук

СЕМІНАР НАСТАВНИКІВ АКАДЕМІЧНИХ ГРУП: ПЛАНУЄМО ЗМІСТОВНЕ ТА БЕЗПЕЧНЕ ДОЗВІЛЛЯ МОЛОДІ

У Політехнічному технікумі КІ СумДУ 17 квітня відбувся інформаційний семінар для класних керівників «Потенціал освітнього середовища Політехнічного технікуму КІ СумДУ у забезпеченні змістовного дозвілля молоді у літній період: запити, можливості, умови ефективності»/

Мета зустрічі – консолідувати зусилля усіх працівників Політехнічного технікуму та його партнерів на шляху до створення цілісної системи пропозицій, які задовольнять запити студентської молоді у безпечному, корисному, приємному дозвіллі, що сприятиме їх самореалізації у канікулярний період.

Учасників заходу привітала директор ПТ КІ СумДУ, к.п.н., доцент Гребеник Т.В., яка наголосила на особливій вагомості діяльності класного керівника в організації змістовного дозвілля молоді. Програма семінару містила обговорення таких нагальних питань, як «Стипендіальне забезпечення студентської молоді. Що варто знати класному керівнику» (Волосюк Т.В., соціальний педагог ПТКІ СумДУ), «Пропозиції об’єднань за інтересами для студентів у канікулярний період» (Бібік Ю.В., заступник директора з ВР ПТ КІ СумДУ), «Організація оздоровлення та відпочинку студентської молоді: пропозиції профспілкової організації студентів ПТ КІ СумДУ та відділу Конотопської міської ради у справах молоді та спорту», (Гудзь В.Д., голова профспілки студентів ПТ КІ СумДУ та Качура О.О., завідувач відділу Конотопської міської ради у справах молоді та спорту), «Організація тимчасового працевлаштування студентів» (Кузько О.Л., завідувач практикою ПТ КІ СумДУ, керівник відділу по сприянню працевлаштування студентів ПТ КІ СумДУ та Гребеник А.О., викладач спецдисциплін, керівник проекту «Европульс»).

Безліч ідей, безліч пропозицій від технікуму та його партнерів щодо корисного дозвілля молоді у канікулярний період. Давайте дізнаватись більше та конструктивно планувати своє корисне, приємне та безпечне дозвілля!