Весняне волонтерство у дії

altВесна - пора польових робіт у садах та городах. Багато одиноких літніх людей потребують допомоги у благоустрої присадибних ділянок. Їм на допомогу традиційно приходять наші волонтери. На цьому тижні студенти Політеху (Рижий Олексій - 2група, Думенко Костянтин - 2 група, Дьордяй Андрій - 2 група, Дворніченко Нікіта - 1 група, Ахтирко Ілля - 4 група, Таран Максим - 4 група, Ціко Микола - 5 група, Кальченко Антон - 221 група) допомогли Єсипенко М.О. та Зубко Л.Ф., що стоять на обліку в Територіальному центрі соціального обслуговування Конотопської міської ради та Кріпак Н. П., що звернулася з проханням про допомогу до ГО "Ветеранів війни, праці, Збройних сил та органів правопорядку м.Конотоп".

Хлопці завзято, з ентузіазмом, швидко та якісно виконали заплановану роботу. Літні господині виразили щиру вдячність юнакам. Тільки об,єднавши зусилля, ми можемо зробити світ добрішим та кращим. Дякуємо вихователю гуртожитку Халимоновій Г. О. за організацію студентських волонтерських загонів.