Вітаємо!

alt26 червня 2019 року в Політехнічному технікумі КІСумДУ відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів молодшого спеціаліста випускникам відділень «Комп’ютерні та електронні технологій», «Менеджмент та матеріалообробка».

Яскраві, талановиті, цілеспрямовані піднімалися на сцену актової зали випускники 441, 541 та 741 груп разом з класними керівниками Яшиною Т.В., Очкасовим В.І. та Дюхіною Н.І.

Гордістю сповнювалися серця за студентів-відмінників: дипломи з відзнакою отримали Горбик Дмитро, Панчошний Олександр, Проноза Андрій (541гр.), Здоровцов Андрій, Калинська Діана, Осадча Олена, Півень Євгеній (741 гр.).

Цього дня панувала атмосфера справжнього свята: привітальні слова з вуст директора Конотопського інституту СумДУ Бібика В.В. та від імені директора Політехнічного технікуму КІСумДУ Гребеник Т.В., заступників директора з навчальної та виховної роботи Рязанцева В.В. і Бібік Ю.В., завідувачів відділень Салія Ю.М. та Колесникова Г.Г., класних керівників, концертна програма з участю талановитих співаків і танцюристів, вручення дипломів та грамот.

Перша сходинка в доросле життя подолана. Тож світлого майбутнього випускникам, віри в себе, професійного зростання і нехай усе задумане стане дійсністю!