PDFДрук

Регламент проведення заходів по підготовці до 2019/2020 навчального року

Регламент проведення заходів по підготовці 
до 2019/2020 навчального року

Дата

Час проведення

Назва заходу

Місце проведення

Відповідальний

05.08.19

10:00

Нарада відповідальних по організації та підготовці урочистостей з нагоди  початку нового навчального року

217 каб.

Заступник
директора з ВР

27.08.19

8:30-9:00

Нарада  щодо поселення студентів до гуртожитків

217 каб.

Заст. директора з ВР,
коменданти

9:00-11:00

Адміністративна нарада

Кабінет директора

Директор

11:00-12:00

Пед.рада  ПТ КІСумДУ

Актова зала

Заступник
директора з НР, керівники структурних підрозділів

13:00-14:00

Засідання голів циклових комісій та зав.відділеннями

215 ауд.

Заст.директора з НР,
методист

14:00-16:00

Ліквідація заборгованостей студентами

Закріплені аудиторії

Зав.відділеннями, класні керівники, викладачі предметів

14:00

Заключна нарада по проведенню урочистостей з нагоди  початку нового навчального року

217 каб.

Заступник
директора з ВР

28.08.19

8:00-16:00

 Зустріч бажаючих проживати в гуртожитках з числа студентів нового набору та їх батьків з адміністрацією.
Поселення студентів І курс (на базі 9кл.), Ікурсу (скорочена форма навчання). ІІ курс (  поповнення)  та ІІІ курс ( поповнення) до гуртожитків.

І корпус,
1-й поверх технікуму

 
Заступник
директора з ВР,
коменданти, паспортист, медична сестра, студентське самоврядування

9:00-10:00

Засідання циклових комісій

Закріплені аудиторії

Голови циклових комісій

10:00-11:00
11:00-12:00

Перевірка готовності аудиторій до нового навчального року (згідно графіка)

І корпус
ІІ корпус

Заст.директора з НР, зав.відділеннями, голови ЦК

9:00-12:00

Ліквідація заборгованостей студентами

Закріплені аудиторії

Зав.відділеннями, класні керівники, викладачі предметів

Згідно окремого графіка

Обласна серпнева конференція  педагогічних працівників

У відповідності до розпорядження департаменту освіти

Директор

29.08.19

8:00

Поселення до гуртожитку студентів ІІ, ІІІ та ІV курсів

Гуртожиток №1 та №3

Заст. директора з ВР, коменданти, вихователь, вахтери, студентське самоврядування

9:00-12:00

Ліквідація заборгованостей студентами

Закріплені аудиторії

Зав.відділеннями, класні керівники, викладачі предметів

9:00-10:00

Інформаційна нарада класних керівників І та ІІ курсів

215 ауд.

Заступник
директора з ВР

10:00 – 11:00

Інформаційна нарада класних керівників ІІІ та ІV курсів

215 ауд.

Заступник
директора з ВР

Згідно окремого графіка

 Міська серпнева конференція  педагогічних працівників

У відповідності до розпорядження відділу освіти

Заступник директора з НР

Згідно окремого графіка

Вчена рада СумДУ

У відповідності до розпорядження базового закладу

Директор

з 13:00

Репетиція урочистостей з нагоди початку нового навчального року

Актова зала

Заст.директора з ВР, організатор

30.08.19

8:00

Поселення до гуртожитку студентів ІІ, ІІІ та ІV курсів

Гуртожиток №1 та №3

Заст.директора з ВР, коменданти, вихователь, вахтери

9:00-12:00

Ліквідація заборгованостей студентами

Закріплені аудиторії

Зав.відділеннями, класні керівники, викладачі предметів

з 14:00

Генеральна репетиція урочистостей, приурочених початку нового навчального року

Актова зала

Заступник
директора з ВР, організатор,

 Згідно окремого графіка

 Конференція трудового колективу СумДУ

 Актова зала СумДУ

Директор,
Голова зборів трудового колективу

8.00 – 12.00

 Методична робота.

У закріплеих аудиторіях.

Голови ЦК

 Затвердження робочих програм та інших нормативних документів

Кабінет методиста


31.08.19

Вихідний

01.09.19

Вихідний

02.09.19

8:00 – 8.30

Збір студентів нового набору: І курс (на базі 9 кл. та кваліфікованого робітника) , ІІ курс ( поповнення)  та ІІІ курс ( поповнення)

Актова зала

Заступник директра з НР,
Зав.відділеннями, класні керівники

9.00 – 11.00

Посвята в студенти (для студентів технікуму та інституту – новий набір)
Тур Політехом.

Актова зала

Організаційний комітет

8:00 – 8:45

Години спілкування  в групах у закріплених аудиторіях. Проведення інструктажу

Закріплені аудиторії

 Наставники академічних груп

9:00 – 9:45

 Перший урок на одну із тем:
1.Як я бачу партнерські відносини Україна - ЄС.
2. Будуємо справжню демократичну країну.
3.Прагнемо миру.

 Закріплені аудиторії

Класні керівники,
зав.відділеннями,
зав. бібліотекою

 10:00-11:00

І пара згідно розкладу (ІІ-ІVкурси)

Закріплені аудиторії

Викладачі дисциплін

11:10-12:10

ІІ пара згідно розкладу (І-ІVкурси)

Закріплені аудиторії

Викладачі дисциплін

12:10-12:40

Велика перерва



12:40-13:40

ІІІ пара згідно розкладу (І-ІVкурси)

Закріплені аудиторії

Викладачі дисциплін